Orszak Trzech Króli 

Pod hasłem „Dzień dziś wesoły”, 6 stycznia przeszedł ulicami naszego miasta Orszak Trzech Króli👑👑👑 Tak jak kiedyś kolędnicy szli od domu do domu śpiewając i przedstawiając sceny związane z Bożym Narodzeniem, tak i my chcemy do tego wracać pokazując, że mimo zmian cywilizacyjnych, wciąż możemy się wspólnie radować. 

Łosickie kolędowanie rozpoczęliśmy w kościele pw. Trójcy Świętej. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki wykonał Chór Parafialny „Adoramus” pod batutą Mirosława Odoszewskiego, oraz dzieci ze scholi parafialnej, a także solistki Zuzanna Kulesz i Aleksandra Stefaniuk, którym akompaniowali: Paweł i Piotr Odoszewscy oraz Leszek Leduchowski. Przy śpiewie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej powitano Trzech Króli, a następnie wraz z nimi wyruszono w radosnym orszaku do stajenki przy kościele pw. św. Zygmunta Króla. 

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację: 

➡️Burmistrzowi Miasta i Gminy Łosice oraz pracownikom Infocentrum Miasto i Gmina Łosice 

➡️najlepszej i najwytrwalszej grupie kolędniczej Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej – JESTEŚCIE WSPANIALI❤️❤️❤️  

➡️królom: p. Waldemarowi Kosieradzkiemu, p. Januszowi Giereło oraz p. Pawłowi Bobrykowi,

➡️ strażakom OSP Niemojki i Straży Miejskiej w Łosicach za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem,

➡️ Parafia pw.  św. Zygmunta w Łosicach, Parafia Trójcy Świętej w Łosicach 

➡️ Dominik Stecki-film  

➡️ Aśka Gąska za fotki

Ale przede wszystkim dziękujemy za Państwa obecność, za Wasze przebrania, uśmiechy, serdeczność, niezwykłe radosne spotkania, wspólne śpiewanie, za znoszone w pośpiechu słodkie rarytasy i nie tylko😉 prawdziwe wzruszenia… także wspólne❗ DZIĘKUJEMY❗🙂 i widzimy się za rok…😉