Ogłoszenia. 4 Niedziela Wielkiego Postu. (27.03.2022)

1. Od jutra, w dni powszednie, Msze św. w naszym kościele, będą odprawiane o godz. 18.00.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwa wynagradzające po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00.

3. Następna niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 Gorzkie Żale i spotkanie Kół Różańcowych.

4.W piątek rozpoczyniemy rekolekcje wielkopostne. To wyjątkowy czas działania łaski Bożej, w którym Bóg okazuje nam miłosierdzie. Jako ludzie słabi i grzeszni, przeżywający różne problemy życiowe, zechciejmy przyjąć zaproszenie Chrystusa. W piątek i sobotę Msze św. będą odprawione o godz.: 7.00, 10.30, 15.30, 18.00. Spowiedź w piątek i sobotę, rozpocznie się pół godziny przed Mszą św. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.15. W sobotę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy chorych. Po Mszy św. będzie udzielony Sakrament Namaszczenia. Pomóżmy chorym przybyć do świątyni. W sobotę po Mszy św. o godz. 15.30 będzie spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania. W piątek i sobotę ofiary przeznaczymy na kwiaty i dekoracje świąteczne. W niedzielę ofiary będą przeznaczone do dyspozycji Księdza Rekolekcjonisty jako wyraz naszej wdzięczności za jego posługę. Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy, aby podjąć modlitwę osobistą i rodzinną w intencji dobrego i owocnego przeżycia rekolekcji.

5. Na stoliku znajduje sięEchoKatolickie. Warto przeczytać: wojna jako wezwanie do nawrócenia i pojednania; “Dobro, które dzieje się po cichu” – czyli o pomocy uchodźcom; dlaczego tak łatwo ulegamy dezinformacji?; o pięknie i świętości życia, które trwa bardzo krótko oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

6. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Patryk Michalak, z Łosic par. tut. i Klaudia Nestorowicz, z par. Manie

7. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Piotr Szymczuk z Łosic. Wieczny odpoczynek ….