Ogłoszenia. 5 Niedziela Wielkanocna. (15.05.2022)

1. Dzisiaj, o godz. 12.00, Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Modlimy się w intencji dzieci oraz rodzin i życzymy radosnych przeżyć w gronie bliskich. W Białym Tygodniu zapraszamy dzieci i rodziny na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00.

2. Także dzisiaj o godz. 15.00 procesja z racji poświęcenia pól i modlitwy o Boże błogosławieństwo i dobre urodzaje dla mieszkańców Starych Biernat.

3. W sobotę odbędą się spotkania z kandydatami do Bierzmowania: godz. 9.00 – kl. A; 10.00 – kl. B; 11.00 – kl C.

4. W następną niedzielę, o godz. 9.00 Msza św. w intencji mieszkańców Biernat Średnich – a o godz. 15.00 procesja z racji poświęcenia pól.

5. Również w następną niedzielę przybędzie do naszej parafii o. Jerzy, misjonarz z Białorusi, który będzie z nami się modlił i po Mszach św. zbierze do puszki ofiary na budowę kościoła w Mohylewie.

6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane w dni powszednie i w niedzielę o godz. 17.30.

7. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Warto przeczytać: czy powszechny chaos i demoralizacja ludzkości zostały zaplanowane? św. Andrzej Bobola – patron na trudne czasy; relacja z Diecezjalnego Dnia Rodziny oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

8. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Dziękujemy naszym parafianom i gościm za ofiary na cele parafialne: za wszystkie dary serca i wszelkie formy troski o nasz kościół. Dziękujemy za życzliwość i modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

9. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Andrzej Sawczuk, z Łosic. Wieczny odpoczynek…