Ogłoszenia. Uroczystość Trójcy Świętej. (12.06.2022)

1. Przeżywamy uroczystość odpustową ku czci Trójcy Świętej. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00 a suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00. Po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna. Odpust to szczególny znak Miłosierdzia Bożego i uzdrawiającej łaski dla naszych serc i rodzin.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

3. W środę po Mszy św. wieczorowej spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W najbliższy czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W tym wyjątkowym dniu wychodzimy na ulice naszych miast i wiosek, aby wyznać wiarę w rzeczywistą obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Główna Msza św. o godz. 9.00, następnie nabożeństwo czerwcowe i procesja ulicami: Kolejową, Floriańską, Szkolną, Staszica. Prosimy o przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy dzieci do niesienia poduszek i sypania kwiatków, dorosłych zapraszamy do baldachimu, chorągwi i sztandarów. Msze św. w Boże Ciało będą odprawione o godz.: 7.30, 9.00 i 18.00. W oktawie Bożego Ciała, w dni powszednie, Msza św. o godz. 18.00, następnie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna. W niedzielę w oktawie, nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym uroczystym wyznaniu wiary w Jezusa Chrystusa obecnego w Eucharystii.

5. W sobotę rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego dla kandydatów do Bierzmowania.

6. W następną niedzielę, o godz. 19.00, spotkanie Apostolstwa Trzeźwości.

7. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.Warto przeczytać: diecezja siedlecka ma nowych kapłanów; św. Antoni – niezawodny orędownik w każdej sprawie; o męczeństwie elżbietanek z rąk radzieckich żołnierzy; oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

8. Modlimy się za wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.