Ogłoszenia. 13 Niedziela Zwykła. (26.06.2022)

1.Jutro, wspomnienie M.B. Nieustającej Pomocy. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 do grona Rodziny Różańcowej zostanie włączone drugie Koło Różańcowe Mężczyzn, którego patronem będzie bł. Stefan Wyszyński. Dziękujemy panom za włączenie się w tę piękną i owocną modlitwę.

2. We wtorek, o godz. 18.00 młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania. Trwa bezpośrednie przygotowanie i nowenna do Ducha Św. Zapraszamy wszystkich do modlitwy w intencji młodzieży.

3. W środę będziemy obchodzić uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawione o godz.: 7.00, 9.00 i 18.00.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i przyjmujemy Komunię Św. wynagradzającą za grzechy. Msze św. i nabożeństwo o godz. 6.30 i 18.00.

5. W pierwszą sobotę miesiąca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. W Kodniu odbędą się uroczystości Diecezjalnego Dnia Chorych. W naszym kościele Msze św. i nabożeństwo o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 9.00 Msza św. dla chorych i cierpiących z udzieleniem Sakramentu Chorych. O godz. 17.00 różaniec wynagradzający. W parafii św. Zygmunta, po Mszy św. o 6.30 rozpocznie się męski różaniec.

6. Następna niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. godz. 11.00 będzie procesja i spotkanie Kół Różańcowych. Zapraszamy dzieci i dorosłych do aktywnego uczestnictwa w procesji.

7. Informujemy, że w lipcu i sierpniu, w niedzielę nie będzie Mszy św. w kaplicy na ul. Orzechowej. Zapraszamy do kościoła parafialnego i prosimy o zrozumienie /czas urlopów, brak drugiego wikariusza/.

8. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.Warto przeczytać: o fenomenie nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; zmiany personalne w naszej diecezji; przygotowania do Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę; oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

9. Modlimy się za wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.