Ogłoszenia. 17 Niedziela Zwykła. (24.07.2022)

1. Dzisiaj odbywa się Pielgrzymka Dziadków, Babć i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie.

2. Jutro o godz. 11.00, w naszym kościele, będzie odprawiona Msza św. z okazji Święta Policji. Będziemy dziękować za ofiarną służbę i modlić się o Boże błogosławieństwo i bezpieczeństwo w służbie. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną włączyć się w tę modlitwę.

3. Także jutro będziemy modlić się w intencji wszystkich kierowców i podróżujących. W dniu wspomnienia św. Krzysztofa po Mszy św. o godz. 18.00 dokonamy poświęcenia pojazdów. Będzie można także złożyć ofiarę do puszki przeznaczoną na zakup środków transportu dla misjonarzy, którzy pracują w trudnych warunkach.

4. We wtorek, 26 lipca, będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień modlitwy i wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.

5. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 katecheza chrzcielna. Zapraszamy tych, którzy planują chrzest dziecka lub mają być chrzestnymi.

6. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Warto przeczytać: Krew Chrystusa zwycięża złe duchy, oczyszcza i uświęca; wiara rodzi się na kolanach; na czym polega pielgrzymowanie duchowe? oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

7. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Pozdrawiamy wszystkich, którzy spędzają wakacje i urlopy w naszym mieście i okolicy. Zapraszamy do wspólnego wielbienia Boga w liturgii Mszy św. Wszystkim tu zgromadzonym życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.