Ogłoszenia. 4 Niedziela Zwykła. (29.01.2023)

1. W naszej parafii, zakończyła się wizyta duszpasterska. Składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie, dobrą atmosferę, wspólną modlitwę oraz za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji kolędy, szczególnie sołtysom oraz tym, którzy użyczyli pojazdów. Dziękujemy za wszystkie dary serca i wszelkie formy troski o nasz kościół. Modlimy się o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wszystkich rodzin.

2. W czwartek, 2 lutego, będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Będzie to także Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się i okazujemy wdzięczność osobom, które poświęciły swoje życie na służbę Bogu i ludziom. Msze św. o godz.: 7.00, 9.00 i 17.00. W czasie Mszy świętych będą poświęcone gromnice. Niech ich światło rozjaśnia mroki codzienności i będzie źródłem nadziei w naszym życiu. Ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na Zakony Kontemplacyjne.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, o 16.45 litania i Msza św. o godz. 17.00. W pierwszą sobotę o godz. 16.00 różaniec wynagradzający. W parafii św. Zygmunta, po Mszy św. o 6.30 rozpocznie się męski różaniec.

4. Następna niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

5. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

6. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

7. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Jan Nurzyński Wieczny odpoczynek …