Ogłoszenia. 3 Niedziela Postu. (12.03.2023)

1. Dzisiaj o godz. 15.00 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

2. Również dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie Apostolstwa Trzeźwości.

3. W następną niedzielę, po Mszy św. o godz. 9.00, będzie spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.15 i 19.00 / z obrzędem udzielenia Komunii św. / a Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy do rozważania Męki Pańskiej.

5. Od kilku lat, w ramach jałmużny wielkopostnej, można nabyć baranki oraz świece wielkanocne. Akcja prowadzona jest przez Caritas naszej diecezji i służy pomocy ubogim.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Pacławskiej, w dniach 21-23 kwietnia. W planach zwiedzanie Leżajska, Jarosławia, Przemyśla i Łańcuta. Informacje i zapisy w zakrystii.

7. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Warto przeczytać: Co decyduje o wartości modlitwy? Dobra spowiedź – czyli jaka? Media społecznościowe czyli życie na pokaz; relacja z kongresu różańcowego oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

8. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Kamil Lauferski i Agnieszka Lauferska z d. Piskorz, oboje z Łosic par. tut.

9. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

10. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Andrzej Stefaniuk. Wieczny odpoczynek ….