Ogłoszenia. 25 Niedziela Zwykła. (24.09.2023)

1. Jutro, o godz.18.00, będzie Msza św. a następnie spotkanie założycielskie Wspólnoty Umiłowana – zrzeszającej kobiety troszczące się o własne zbawienie oraz zbawienie członków swoich rodzin, poprzez formację własnego serca, rozwój duchowy: modlitwę, wspólne rozważanie Słowa Bożego, życie sakramentalne, odważne świadectwo wiary w codziennym życiu, szczególne umiłowanie Maryi Niepokalanej i szeroko pojętą służbę – diakonię w Kościele. Zapraszamy panie zainteresowane tą formą duszpasterstwa.

2. Następna niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. godz. 11.00 będzie procesja euchrystyczna i spotkanie Kół Różańcowych.

3. W następną niedzielę, rozpocznie się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 16.15. Wzorem lat ubiegłych, zapraszamy poszczególne osoby i wspólnoty do przewodniczenia modlitwie różańcowej. W związku z rozpoczęciem nabożeństw różańcowych, w następną niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00, zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., które otrzymają poświęcone różańce. Wszystkich serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę. Zachęcamy także, aby znaleźć czas na modlitwę różańcową w naszych rodzinach.

4. W następną niedzielę, będziemy gościć ks. Jarosława Mitrzaka, misjonarza z Rosji, który podzieli się z nami refleksjami na temat swojej pracy i zbierze do puszki ofiary na cele misyjne.

5. Ks. Biskup zaprasza na Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka” – 30 września – w sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim oraz na Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina – 1 października.

6. W dniach 13-15 X, zapraszamy do udziału w dziękczynnej pielgrzymce, za dar relikwi św. Faustyny, do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. W programie także Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice i kopalnia soli w Bochni. Powrót ok. godz. 19.00, aby umożliwić udział w głosowaniu. Osoby zapisane, prosimy o wpłatę zaliczki i uzupełnienie danych.

7. Trwają prace modernizacyjne związane z nagłośnieniem zewnętrznym oraz transmisją internetową z naszego kościoła. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

8. Katolickie Liceum św. Rodziny w Siedlcach zaprasza na Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 7 października 2023.

9. Na stoliku znajdują się czasopisma katolickie. Zachęcamy do lektury.

10. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Polecamy Bogu naszą ojczyznę, zawierzamy rodziny. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

11. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności: śp. Ewa Stefaniuk i śp. Genowefa Ładziak. Wieczny odpoczynek…