Ogłoszenia. 29 Niedziela Zwykła. (22.10.2023)

1. Rozpoczynamy ostatnie dni października. Pomyślmy: czy uczestniczyliśmy w nabożeństwach różańcowych? Czy indywidualnie rozważaliśmy różaniec? Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 16.15. Zapraszamy.

2. W sobotę Uroczystość św. Szymona i Judy Tadeusza, patronów naszej diecezji.

3. Także w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 katecheza chrzcielna. Zapraszamy tych, którzy planują chrzest dziecka lub mają być chrzestnymi.

4. W naszej diecezji trwają Misje Jubileuszowe z okazji 200-lecia powstania diecezji. W naszej parafii misje odbędą się w maju 2024 roku. W następną niedzielę przybędzie do naszej parafii ks. Tomasz Bieliński, Dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji, misjonarz, który wprowadzi nas w istotę, sens i cel misji.

5. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Okażmy im naszą pamięć i wdzięczność, nie tylko porządkując groby, ale przede wszystkim ofiarując Mszę św., Komunię św. i modlitwę wypominkową. Na stoliku są wyłożone kartki wypominkowe. W listopadzie będzie odprawiana Msza św. za zmarłych oraz każdego dnia ofiarujemy różaniec z czytaniem wypominek. W związku z porządkowaniem grobów przed Uroczystością Wszystkich Świętych, prosimy o dokładne segregowanie odpadów i składanie w oznaczonych miejscach.

6. Dziękujemy naszym parafianom i gościom za ofiary na cele parafialne: za ofiary składane na tacę oraz przekazywane na konto, za wszystkie dary serca i wszelkie formy troski o nasz kościół. Dziękujemy za życzliwość i modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców.

7. Na stoliku znajduje się Echo katolickie. Zachęcamy do lektury.

8. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów.Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

9.W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Elżbieta Romaniuk. Wieczny odpoczynek…