Ogłoszenia. Święto Miłosierdzia. (7.04.2024)

1.Dzisiaj obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Chrystus powiedział do św. Faustyny: „W tym dniu wylewam całe morze łask na dusze, które zbliżą się do źródła Miłosierdzia Mego”. O godz. 15.00 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na tę szczególną modlitwę. Dzisiaj także rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

2. Dzisiaj także pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesioną z Wielkiego Tygodnia. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest obchodzona jako Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz.: 7.00, 9.00, 18.00. Duchowa Adopcja.

4. W sobotę, 13 kwietnia, w Sanktuarium Matki Bożej Patronki Września, w Woli Gułowskiej, odbędzie się Ojcowski Poligon Duchowy. Szczegóły w gablotce.

5. W następną niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie z rodzicami i dziećmi klasy III, które przygotowują się do I Komunii św. Pierwsza Komunia Św. w naszej parafii, w niedzielę 12 maja, o godz. 12.30.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie i Świętej Lipce , w dniach 7-9 czerwca. W programie także: rejs statkiem po Kanale Elbląskim, zwiedzanie Wilczego Szańca i Olsztyna. Informacje i zapisy w zakrystii.

7. Komitet Organizacyjny Obchodów 80-lecia Liceum w Łosicach, zaprasza 5 października 2024, na VI Zjazd Absolwentów. Organizatorzy proszą o przesyłanie fotografii i wspomnień oraz przekazywanie informacji o zjeździe koleżankom i kolegom z lat szkolnych. Szczegółowe informacje w gablotce.

8. Na stoliku znajdują się czasopisma katolickie. Zachęcamy do lektury.

9. Dziękujemy naszym parafianom i gościom za ofiary na cele parafialne: za wszystkie dary serca i wszelkie formy troski o nasz kościół. Dziękujemy za życzliwość i modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców. Naszą modlitwą otaczamy Solenizantów i Jubilatów. W kolejnym tygodniu naszego życia bądźmy apostołami Bożego Miłosierdzia.

10. Módlmy się o dobre przygotowanie i owocne przeżycie misji ewangelizacyjnych. / Modlitwa /