Ogłoszenia. 4 Niedziela Wielkanocna. (21.04.2024)

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00, odbędzie się spotkanie z Radą Parafialną.

2. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.

3. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, w naszej parafii, odbędzie się w niedzielę 12 maja o godz. 12.30. W tym tygodniu zapraszamy rodziców i dzieci z klasy III, na rozmowy sprawdzające, od godz. 16.00: wtorek – klasa IIIa , środa – klasa IIIb, czwartek – klasa IIIc. Gdyby zaproponowane terminy komuś nie odpowiadały – prosimy o indywidualny kontakt.

4. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 katecheza chrzcielna. Zapraszamy tych, którzy planują chrzest dziecka lub mają być chrzestnymi.

5. W następną niedzielę, o godz. 9.00 Msza św. w intencji mieszkańców Zakrza i Zakrza Kolonii – o Boże błogosławieństwo i dobre urodzaje a o godz. 15.00 procesja z racji poświęcenia pól.

6. W niedzielę, 12 maja, w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin pod hasłem: „Świętość w codzienności”. Szczegółowy program w gablotce. Zachęcamy rodziny naszej parafii do zaplanowania i wzięcia udziału w tym spotkaniu.

7. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

8. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Módlmy się także o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego oraz o godne i owocne pełnienie służby przez powołanych. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

9. Módlmy się o dobre przygotowanie i owocne przeżycie misji ewangelizacyjnych. / Modlitwa /