Ogłoszenia. 6 Niedziela Wielkanocna. (5.05.2024)

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. godz. 11.00 procesja i spotkanie Kół Różańcowych. Zachęcamy dzieci do sypania kwiatków i niesienia poduszek. Osoby dorosłe zapraszamy do niesienia baldachimu, chorągwi, feretronów.

2. Także dzisiaj o godz. 15.00 procesja z racji poświęcenia pól i modlitwy o Boże błogosławieństwo i dobre urodzaje dla mieszkańców Starych Biernat.

3. W środę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski.

4. W piątek rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W następną niedzielę, o godz. 12.30 odbędzie Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Pozostałe Msze św. pozostają bez zmian. Pierwsza spowiedź dzieci i rodzin będzie w sobotę o godz. 9.00. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00, rozpoczną się próby w kościele. Rocznica I Komunii Św. planowana jest w niedzielę 16 czerwca o godz. 11.00.

6. W następną niedzielę godz. 15.00 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

7. Także następną niedzielę, o godz. 9.00 Msza św. w intencji mieszkańców Wólki Biernaty i Płosodrzy – o Boże błogosławieństwo i dobre urodzaje. Procesja z racji poświęcenia pól, będzie odprawiona w późniejszym terminie.

8. W niedzielę, 12 maja, w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin pod hasłem: „Świętość w codzienności”. Szczegółowy program w gablotce. Zachęcamy rodziny naszej parafii do zaplanowania i wzięcia udziału w tym spotkaniu.

9. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30.

10. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

11. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

12. Módlmy się o dobre przygotowanie i owocne przeżycie misji ewangelizacyjnych. / Modlitwa /