Ogłoszenia. Wniebowstąpienie Pańskie. (12.05.2024)

1. Dzisiaj, o godz. 12.30, Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Modlimy się w intencji dzieci oraz rodzin i życzymy radosnych przeżyć w gronie bliskich. W Białym Tygodniu zapraszamy dzieci i rodziny na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

3. Jutro rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie. Każdego 13 dnia miesiąca, od maja do października, będziemy modlić się na różańcu i rozważać orędzie Matki Bożej. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe, o godz. 18.00 Msza św. a następnie procesja różańcowa wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę, pochodzący z naszej parafii, dk. Paweł Żuk, należący do Zakonu Karmelitów Bosych, przyjmie w Poznaniu święcenia kapłańskie. Mszę św. prymicyjną będzie odprawiał, w naszej parafii, w niedzielę 2 czerwca, o godz. 12.30.

5. W następną niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Św. Trwa nowenna do Ducha Świętego.

6. W następną niedzielę, o godz. 9.00 Msza św. w intencji mieszkańców Biernat Średnich a o godz. 15.00 procesja z racji poświęcenia pól.

7. W następną niedzielę rozpoczniemy Misje Ewangelizacyjne. Rodziny otrzymały zaproszenie i program misji. Zachęcamy do zapoznania się i wcześniejszego zaplanowania tygodnia misyjnego. W tym tygodniu udekorujmy kapliczki i krzyże przydrożne, na naszych domach wywieśmy flagi, w okna wstawmy święte obrazy, przypominajmy innym o misjach i zachęcajmy się wzajemnie do udziału.

8. Dziękujemy naszym parafianom i gościom za ofiary na cele parafialne: za wszystkie dary serca i wszelkie formy troski o nasz kościół. Dziękujemy za życzliwość i modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców.

9. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

10. Modlimy się za wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Polecajmy Bogu naszą ojczyznę a także dzieci i rodziny przeżywające uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

12. Módlmy się o dobre przygotowanie i owocne przeżycie misji ewangelizacyjnych. / Modlitwa /