Ogłoszenia. 12 Niedziela Zwykła. (23.06.2024)

1.Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Dziękujemy Bogu za wszystkie łaski, które stały się udziałem dzieci i młodzieży w tym czasie. Wyrażamy wdzięczność rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w kształtowanie młodego pokolenia. W czasie wakacyjnego wypoczynku pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego i godnej postawie chrześcijańskiej. Zwróćmy także uwagę na godne zachowanie i odpowiedni strój, gdy uczestniczymy w nabożeństwach lub przebywamy w miejscach kultu religijnego.

2. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawione o godz.: 7.00, 9.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na Stolicę Apostolską.

3. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 katecheza chrzcielna. Zapraszamy tych, którzy planują chrzest dziecka lub mają być chrzestnymi.

4. Ksiądz Biskup zaprasza na Diecezjalny Odpust Chorych do Kodnia, 2 lipca oraz do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.

5. Dziękujemy naszym parafianom i gościom za ofiary na cele parafialne: za wszystkie dary serca i wszelkie formy troski o nasz kościół. Dziękujemy za życzliwość i modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców.

6. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

7. Modlimy się za wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

8. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Aniela Leśniczuk. Wieczny odpoczynek…