Ogłoszenia. 13 Niedziela Zwykła. (30.06.2024)

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Dziękujemy za Eucharystię i Kapłaństwo. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i nabożeństwo o godz. 6.30 i 18.00. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

3. W pierwszą sobotę miesiąca, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Msze św. i nabożeństwo o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 17.00 różaniec wynagradzający.

4. Następna niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. godz. 11.00 będzie procesja eucharystyczna i spotkanie Kół Różańcowych. Serdecznie zapraszamy do dziękczynienia i uwielbienia Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

5. Ksiądz Biskup zaprasza na Diecezjalny Odpust Chorych do Kodnia, 2 lipca oraz do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.

6. W lipcu i sierpniu, po uzgodnieniu z ofiarodawcami, niektóre Msze św. poranne w dni powszednie, będą odprawiane poza parafią.

7. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Agnieszka Karbowiak, l.52 z Łosic, Zygmunt Bolesta, l.95, z Wólki Biernaty, Adam Wyrzykowski, l.50, ze Starych Biernat. Wieczny odpoczynek…

10. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Pozdrawiamy wszystkich, którzy spędzają wakacje i urlopy w naszym mieście i okolicy. W czasie wakacji i urlopów pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego i godnej postawie chrześcijańskiej. Wszystkim tu zgromadzonym, waszym bliskim i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.