Ogłoszenia. 14 Niedziela Zwykła. (7.07.2024)

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. godz. 11.00 procesja eucharystyczna i spotkanie Kół Różańcowych. Serdecznie zapraszamy do dziękczynienia i uwielbienia Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

2. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 Msza św. i procesja różańcowa.

3.W następną niedzielę o godz. 15.00 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

4. W niedzielę 14 lipca na cmentarzu będzie Uroczystość Odpustowa Matki Bożej Szkaplerznej. Prosimy, aby zadbać o porządek na grobach bliskich. Przy sprzątaniu zwróćmy także uwagę na sąsiednie groby. Osoby, które zarezerwowały pieczary, na nowym czy starym cmentarzu, odpowiadają za utrzymanie porządku przy tych pustych grobach. Przypominamy, aby dokładnie segregować odpady, zgodnie z napisami w boksach. Woda w kranach na cmentarzu jest dostępna codziennie od godz. 8.00 do 20.00. Prosimy, aby po nabraniu wody, dokładnie dokręcać krany. Dziękujemy za zrozumienie i troskę.

5. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

6. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Pozdrawiamy wszystkich, którzy spędzają wakacje i urlopy w naszym mieście i okolicy. W czasie wakacji i urlopów pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego i godnej postawie chrześcijańskiej. Wszystkim tu zgromadzonym, waszym bliskim i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Bogusław Sokołowski l.78, z Łosic. Wieczny odpoczynek…