Ogłoszenia. 3 Niedziela Wielkanocna. (7.04.2024)

1. Dzisiaj Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym roku towarzyszyć mu będą słowa: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Celem tego wydarzenia jest odkrywanie piękna i mocy Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Zachęcamy do indywidualnego i rodzinnego czytania i rozważania Słowa Bożego. Na stoliku są wyłożone sigla, karteczki z cytatami z Pisma Świętego.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00, będzie spotkanie z rodzicami i dziećmi klasy III, które przygotowują się do I Komunii św.

3. Tak jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Dzisiaj rocznica Chrztu Polski, w Warszawie odbywa się Narodowy Marsz Życia. Będziemy modlić się o miłosierdzie Boże i błogosławioną przyszłość dla naszej ojczyzny.

4. W następną niedzielę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Powołania. Ofiary, które złożymy będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

5. W następną niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00, odbędzie się spotkanie z Radą Parafialną.

6. W niedzielę, 12 maja, w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin pod hasłem: „Świętość w codzienności”. Szczegółowy program w gablotce. Zachęcamy rodziny naszej parafii do zaplanowania i wzięcia udziału w tym spotkaniu.

7. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

8. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

9. Módlmy się o dobre przygotowanie i owocne przeżycie misji ewangelizacyjnych. / Modlitwa /