Ogłoszenia. 5 Niedziela Zwykła. (4.02.2024)

1. W naszej parafii, zakończyła się wizyta duszpasterska. Składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie, dobrą atmosferę, wspólną modlitwę oraz za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji kolędy, szczególnie sołtysom oraz tym, którzy użyczyli pojazdów. Dziękujemy za wszystkie dary serca i wszelkie formy troski o nasz kościół. Modlimy się o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wszystkich rodzin.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Obowiązkowa obecność zelatorów.

3. We wtorek, po Mszy św. o godz. 17.00, prosimy młodzież i dorosłych o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych. Szczególnie zapraszamy rodziców dzieci kl. IV, które będą obchodzić rocznicę Pierwszej Komunii Św.

4.W następną niedzielę będziemy przeżywać wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia obchodzony będzie Światowy Dzień Chorego. Będziemy modlić się w intencji ludzi chorych i cierpiących oraz tych, którzy im posługują. Pomóżmy osobom starszym i chorym przybyć w tym dniu do świątyni. Zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę.

5. W następną niedzielę godz. 15.00 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

6. Spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III, w ramach przygotowania do I Komunii Św. odbędzie się w niedzielę 18 lutego.

7. W sobotę, 24 lutego, w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podl., odbędzie się Kongres Różańcowy. Zachęcamy zelatorów i członków Kół Różańcowych do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

8. W dniach od 9 do 13 lutego, wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19, w miejscowości Kózki, spowodowane protestem rolników powiatu łosickiego. Szczegółowe informacje w gablotce.

9. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

10. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Jakub Gryć, l. 30. Wieczny odpoczynek …

12. Módlmy się także o dobre przygotowanie do misji ewangelizacyjnych. / Modlitwa /