Ogłoszenia. 6 Niedziela Zwykła. (11.02.2024)

1. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu pomagali w rozebraniu dekoracji świątecznych i porządkowaniu kościoła. Było niewiele osób, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni.

2. Dzisiaj godz. 15.00 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

3. Dzisiaj w Kościele w Polsce rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest zachętą do modlitwy, pokuty i wstrzemięźliwości, skierowaną do wierzących i wszystkich ludzi dobrej woli.

4. We wtorek, w Łosickim Domu Kultury, odbędzie się spotkanie dotyczące programu Czyste Powietrze. Szczegółowe informacje w gablotce.

5. W środę rozpoczniemy Wielki Post. Msze św., z posypaniem głów popiołem będą o godz.: 7.00, 9.00 i 17.00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. Ofiary jako pomoc Ukrainie.

6. W ramach przygotowania do misji, ks. Tomasz Bieliński, misjonarz, proponuje, abyśmy w Wielkim Poście podjęli post o chlebie i wodzie lub inne trudne umartwienie w intencji owocnego przeżycia misji przez całą parafię. Osoby, które zechcą podjąć ten akt pokutny mogą wpisać się, w wybranym dniu, na listę, która znajduje się w zakrystii.

7. Droga Krzyżowa będzie odprawiana w piątki o godz. 16.15 i 19.00 a Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

8. W następną niedzielę odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III, w ramach przygotowania do I Komunii Św.

9. W sobotę, 24 lutego, w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podl., odbędzie się Kongres Różańcowy. Zachęcamy zelatorów i członków Kół Różańcowych do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

10. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie. Zachęcamy do lektury.

11. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

12. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Jerzy Omelańczuk, l.74. Wieczny odpoczynek …

13. Módlmy się o dobre przygotowanie do misji ewangelizacyjnych. / Modlitwa /